Movies
Ratings
982- War MachineRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0- The King's WardenRated ★ 3.5
- HumintRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5- The Great FloodRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- MantisRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Omniscient ReaderRated ★ 3.5- Wall to WallRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0