Movies
Ratings
21
TransformersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5