Movies
Ratings
70
Art of FightingRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 5.0