Titles you rated
OVERLORD: The Sacred KingdomRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Origin III - Dawn of RebellionRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Origin II - Artesia's SorrowRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Precure All Stars FRated ★ 4.0
ParkerRated ★ 4.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SEED: The Rumbling SkyRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam Seed: The Far-Away Dawn Hd RemasteredRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5- Solitary Gourmet 2023 New Year’s Eve SpecialRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
SkyscraperRated ★ 3.5- My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! MovieRated ★ 3.0