Series
Ratings
85
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 4.0- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
- AIBOU: Tokyo Detective Duo Season 24Rated ★ 4.0
- I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 4.0
- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
- May I Ask for One Final Thing?Rated ★ 4.0
- The Royal FamilyRated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0- Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.5
- LUPIN THE IIIRD Zenigata to 2-nin no LupinRated ★ 4.0
- From Old Country Bumpkin to Master SwordsmanRated ★ 4.0
- I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 3.5
- ReacherRated ★ 4.0
Reacher Season 1Rated ★ 3.5- The Silent Service: The Battle of Tokyo BayRated ★ 4.0
- As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 2Rated ★ 4.0