Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.5- Gannibal Season 2Rated ★ 1.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
- CassandraRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5- Hot SpotRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0