Series
Ratings
97
Mr. BrideRated ★ 2.5
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme Anima +Rated ★ 0.5
Migi & DaliRated ★ 4.5
Ya Boy Kongming!Rated ★ 5.0
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 2.5
誰にも言えないRated ★ 4.0
ずっとあなたが好きだったRated ★ 3.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 2.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
Sensei wo Kesu HouteishikiRated ★ 2.5- 闇芝居(生)Rated ★ 2.5
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 2.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.0
Daughter of LupinRated ★ 4.0
#RemoloveRated ★ 0.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 3.0