Movies
Ratings
70
GladiatorRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
WantedRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0