Titles you rated
- KarmaRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 3.5- Family PlanRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Miss Night and DayRated ★ 3.0
- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
- Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5- ShōgunRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5