Movies
Ratings
499
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
ChinatownRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Black PhoneRated ★ 3.5
The EntityRated ★ 4.0- BossRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.0
The Sugarland ExpressRated ★ 4.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 3.5
OnibabaRated ★ 4.0
Noroi: The CurseRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5