Titles you rated
TrumboRated ★ 3.0
Love, SimonRated ★ 2.0
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5- Tune in for LoveRated ★ 1.5
Good TimeRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Escape from PretoriaRated ★ 5.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 2.0
LoganRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 2.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
NewnessRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0- War of the ButtonsRated ★ 3.5
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
The Spanish ApartmentRated ★ 3.5