Movies
Ratings
379
UpRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 0.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 0.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5