Series
Ratings
91
SherlockRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
HellsingRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Yosuga no SoraRated ★ 2.0
HyoukaRated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.5