Series
Ratings
241
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.5
Kyojo 2Rated ★ 3.5
Koisuru HahatachiRated ★ 4.5
Sensei wo Kesu HouteishikiRated ★ 2.0
Shichinin no HishoRated ★ 2.0
35-sai no ShoujoRated ★ 3.0
Risky Two PeopleRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 5.0
Cursed in LoveRated ★ 2.5
Pops Loves Kawaii StuffRated ★ 3.0
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
Path of the DragonsRated ★ 4.0
Lupin III: Goodbye PartnerRated ★ 2.5
Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
BG: Personal BodyguardRated ★ 4.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.5
Alibi BreakerRated ★ 2.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5