Movies
Ratings
375
GodzillaRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5