Movies
Ratings
287- Elephant in the DarkRated ★ 3.0
- 진동Rated ★ 1.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
First ReformedRated ★ 3.0- ShuttlecockRated ★ 3.0
Certain WomenRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0- Graduation FilmRated ★ 3.5
- 첫날밤과 손가락Rated ★ 2.5
- IrreversibleRated ★ 1.0
- OursRated ★ 1.5
- 두 교수의 은밀한 만남Rated ★ 2.0
- My Little Brother, Seung-hyukRated ★ 2.0
- Guui Station Exit no.3Rated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
Terrifier 2Rated ★ 2.5
Seven Years of NightRated ★ 0.5- ShadowerRated ★ 4.0
- Tenderly CrunchRated ★ 2.0
- The Adventure of a Hard DriveRated ★ 3.5