Series
Ratings
177- Summer StrikeRated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0- Racket BoysRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 3.5- Taxi Driver 2Rated ★ 5.0
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.5- Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
- Dog Days of SummerRated ★ 3.5
- Love AttackRated ★ 3.0

Overlap Knife, KnifeRated ★ 4.0- OugeoRated ★ 3.5
- Woman with a Bleeding EarRated ★ 3.0
- Babel SyndromeRated ★ 3.5
- O′PENing(오프닝) 2024 - 덕후의 딸Rated ★ 3.5
- O′PENing(오프닝) 2024 - 수령인Rated ★ 3.0
- O′PENing(오프닝) 2024 - 아들이 죽었다Rated ★ 3.5