Series
Ratings
157
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0- Nash BridgesRated ★ 5.0
- Nash BridgesRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.0
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Royal PainsRated ★ 2.5
FringeRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 2.5
The Last ShipRated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 5.0
The Last ShipRated ★ 4.5
The Last ShipRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Tru CallingRated ★ 3.5