Movies
Ratings
489
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 1.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
ElioRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0- BorderlandsRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
LonglegsRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0