Titles you rated
WakakozakeRated ★ 2.5
Migi & DaliRated ★ 2.5- Let's Go Karaoke!Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
My Strange HeroRated ★ 4.0
Ranking of KingsRated ★ 4.0- Emily in ParisRated ★ 1.5
- Emily in ParisRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 4.0- EXchange Season 2Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0- Banzi's Secret Diary Season 1Rated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 2.0- Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 2.5- Spirit FingersRated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 2.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 2.0