Movies
Ratings
486
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5- Steel RainRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5- Running ManRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0