Movies
Ratings
155
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Unknown GirlRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0