Movies
Ratings
490
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part II: EternalRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
AntebellumRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0