Series
Ratings
31
TakenRated ★ 4.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
North & SouthRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0