Series
Ratings
17
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Haken no HinkakuRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 3.0
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 3.0
Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 3.5