Movies
Ratings
113
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 5.0