Series
Ratings
71
Demon SlayerRated ★ 4.5- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Good PartnerRated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 3.5- My NameRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0