Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5- Rules of DatingRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 5.0