Movies
Ratings
88
The PriestsRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5