Titles you rated

I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0