Series
Ratings
179
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Where Is My HomeRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 4.0
You're under arrestRated ★ 3.5- Delicious GuysRated ★ 4.0
- Abnormal SummitRated ★ 2.5
- Hello Jadoo: Jadoo and FriendsRated ★ 3.0
Weekly IdolRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
NCISRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0- SangdoRated ★ 3.5
- Mother's Touch Korean Side DishesRated ★ 3.5
- Idol RoomRated ★ 3.5