Movies
Ratings
825
PeninsulaRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 2.0
Uncut GemsRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5- Fourth PlaceRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 2.5