Movies
Ratings
466
Sea FogRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 3.5- Between Love and HateRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0