Series
Ratings
38
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 4.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 4.5
Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.5
Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5