Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Low LifeRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- 어른 김장하Rated ★ 4.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Hot SpotRated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
- ShōgunRated ★ 2.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 2.5