Movies
Ratings
16
MossRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0