Movies
Ratings
397
VeteranRated ★ 3.5
Project ARated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.5
The Count of Monte CristoRated ★ 2.5
Training DayRated ★ 2.5
Police StoryRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Grown UpsRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Baby's Day OutRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 2.5
Liar LiarRated ★ 3.0
JackRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0