Movies
Ratings
15
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 0.5