Movies
Ratings
306
Eagle EyeRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
BlackRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0