Titles you rated
The UnjustRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 2.5