Movies
Ratings
418
Deja VuRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
FameRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0