Movies
Ratings
1128
Phantom: The Musical LiveRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
- Hi.5Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Kisaragi StationRated ★ 0.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- Wall to WallRated ★ 3.0
One DayRated ★ 2.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
- Lost in StarlightRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0- NonnasRated ★ 4.0
- Fear Street: Prom QueenRated ★ 0.5
Secret(working title)Rated ★ 1.5