Titles you rated
Deja VuRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
D-WarRated ★ 1.5
MementoRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0