Series
Ratings
88- MoonlightingRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
- Songolmae Concert 40 Years of FlightRated ★ 3.0
Urusei YatsuraRated ★ 3.5- The Thick of It Season 4Rated ★ 4.5
- The Thick of ItRated ★ 4.0
86Rated ★ 2.5- The Thick of It Christmas EditionRated ★ 3.5
- The Thick of ItRated ★ 3.5
86Rated ★ 3.0- The Thick of ItRated ★ 3.5
- X: The Generation That Changed the WorldRated ★ 3.0
Mad MenRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 3.5
Mad MenRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 4.0
Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 3.5
Mad MenRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0