Movies
Ratings
68
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 5.0
The SpiesRated ★ 2.5