Series
Ratings
95- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 3.5- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5- Love ScoutRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Zombieverse Season 2Rated ★ 1.5