Series
Ratings
121- The Interest of LoveRated ★ 5.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- ShōgunRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5- All the Light We Cannot SeeRated ★ 4.5
- One Dollar LawyerRated ★ 3.5
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
- Pale MoonRated ★ 3.0
The Waste LandRated ★ 4.0
Hijack Season 1Rated ★ 4.0