Movies
Ratings
131
Finding NemoRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0