Movies
Ratings
102
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 2.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0