Series
Ratings
12
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 2.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 1.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0